C4

NOWY CITROËN C4: ELEGANCKI I RASOWY!

 

Nowy Citroën C4 dysponuje atutem, który stanowi o sile marki CITROËN: wyrazistym stylem. Już przy pierwszym spojrzeniu samochód wyraża moc i stabilność, dzięki wyważonym proporcjom i karoserii osadzonej możliwie najbliżej kół.

Rzeźba powierzchni, diamentowane obręcze kół, maska silnika z przetłoczeniami, czarny spojler z tyłu, wydłużony kształt reflektorów, chromowane elementy dekoracyjne… Duża liczba detali podkreśla i umacnia styl nowego Citroëna C4 jako auta eleganckiego i rasowego.

 

Przestronne wnętrze o uniwersalnym charakterze

Przestronne wnętrze i kompaktowe gabaryty zewnętrzne, uniwersalny charakter i przyjazne technologie: nowy Citroën C4 dysponuje wszystkimi tymi atutami. Jego kompaktowe wymiary nie utrudniają dostępności do wnętrza, ani nie ograniczają samej przestronności kabiny.

Nowy Citroën C4 wyróżnia się dużą przestrzenią nad głowami pasażerów z tyłu i pojemnością bagażnika, który stanowi wzorzec na rynku i którego przestrzeń można wykorzystać w 100%.

Umów się na jazdę próbną

Bezpieczeństwo jazdy

Poza właściwościami jezdnymi, kolejnym mocnym atutem nowego Citroëna C4 jest bezpieczeństwo na pokładzie. Auto zdobyło 5 gwiazdek w testach EuroNcap. Poza strukturą rozpraszającą energię zderzenia, dysponuje ono w serii 6 poduszkami powietrznymi (czołowymi dla kierowcy i pasażera z przodu, bocznymi i kurtynami powietrznymi), co stanowi gwarancję w pełni bezpiecznej jazdy.

Citroen Wielicka